Arilena Ara - Europa Plus LIVE 2017 (Moscow, Russia)

Download videos:


Arilena Ara - Europa Plus LIVE 2017 July 29, 2017 - Moscow, RussiaTags:
Arilena Ara Europa Plus


- AnonymousYoutube
Albanien version much better
00DaRkFuRy00
Shit fake crowd, quiet and unappreciative. Arilena's performance was inspirational! Such a beauty; in voice, body and soul 😘😘😘
AL91 The nex level
Rrespect per moscow qe u sollen si njerz dhe jo si racista. Rrespect dhe per kte vajz te mrekullushme qe performoi ne russi dhe ne fund i boni russet me fol shqip😂. Era ne qoft se nuk ndodhej aty nuk ndodhej per problemet e veta. gjithsesi dhe Eres i urojm sukse se dhe ajo ka talentet e veta pa dyshim. Prandaj njerz inkurajoni rracen e juaj jepjani 1 mundsi 1 mbeshtetje per me shum, jo ti shani dhe ti ofendoni me fjal nga me te ndryshmet jasht fjalori.rrespekte per shqipet kudo qe jan an e mban botes ❤👐
ALISON KOLONJA
NJE SHQIPE NE MOSCOW..
Adnan Krasniqi
proud to be Albanien
Albania - Canada
We are proud for you Albanian girl.
Albina Ukzmajli
Ni BiG BRAVO ... 🖒Tamam Shqipe Je Prezantu 👍
Aleksander Suçi
Bukuroshe.
AlexisDePologne
It's like an Albanian attack! Being albanian is a new trand! By the way, this new track of hers in Albanian is amazing! She rocked that day!
Angi 196
Kam qar e mu rrenqeth trupi kur e degjova ne mes te Moskes te fliste shqip !!!!!!!! #proud
Angie Kelo
in Albania lunguaga is nice
Ani Leskaj
Arilena wrote this song for her dad november is the month she lost her dad and singing it in moscow now makes me cry because same thing happend with my dad
Anna Aned
Hallall qumshti nanes neroje shkodren yll dritet
Anti Munteni
I love Nëntori😍😍❤Is my favorite song❤❤😍😍☻
Apartments Albania
Persheeeendeetjeeee Moska !!!\n\nMishi Kokkkkrrraaaa !! I qofte i lehte dheu babait , krenar familja jote per nje vajze si ti. \nKrenar Shqiperia per nje vajze si ti !!\nSuksese Shqiponje
Arta Traga
BRRAVOOOO Arilena !!!
Arvanit Dardan
Shqiptart e bajn mas miri
Aurela Ela
Bravo Diva e shqiperis na ke neru jena shum krenar per ty tan shkodra e tan shqiperija ta uroj me zmr te jesh nelt e ma nelt e eurovizion te pafsha kte vit e ma larg ka lezet edhe i Div shqipetare 😊😉👌👍👏👑🏆
Baby Girl
The best 💜💜❤❤
Bashovic Buzhiqi
Edhe vet arilena paska ndjer lumturi kur ka kenduar nentorin ne shqip. Krenar per ty arilena. BRAVO BRAVO BRAVO...
Besim Sejdijaj
Russians are great people
Dik Kushi
Arilena Arra🇦🇱 biutyfull performanca
ERLI ERLI
Kujt I plasi çar thon te tjeret,ti tunde Rusinë,,,te tjeret Jan thjesht ziliqar,,,,,keep it up,girl,,, love u,,,👍✌
Edi Alushi
yll e perfaqesove denjesisht shqiperine bravo
Eduart Cemenja
Arilena ec aty zemër sa me lart ty dhe Shqipëria 😍😍😍😍😍
Eduart Elezi
the best Ariena ara \nverte jemi nje shtet i vogel por me talente viganesh
Ela l
I'm feeling so sad for her her dad died when she was kid 😔Love u ❤
Elis Ceco
suksese te metejshme ne jet na ke nderuar me performance e jasht zakonshme🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Emiljan Starova
A R I L E NA 👏👏👏👏 💛💛💛💛
Enkeleda Koxhaj
Love Alvania
Enxhi enxhi
bravo arilena..proud🔥🔥
Eri Tafhasi
Je nje nga kengetaret me te mir qe ka shqiperia the best
Ermir Gjoni
Arilena te duaaa🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Ernest Palushani
Krenaria e SHkodres edhe gjith shqipnis.🇦🇱🇷🇺🇦🇱👍👍👍👍👍👍
Ersinda Dardha
yll❤❤❤❤❤❤❤
Fisnik Xhelili
I know her from the first steps in her career, she deserves much more than this, she is very talented. She killed the show. Btw those who say she can't sing live go and search her history in X factor Albania. YOU SLAY ARILENA🔥
Football 2017 L.C.5
Albania
Grag Bogdan
Арилена прекрасна, подтанцовка Г. ,а Ноябрь лучше звучит в первой версии.
Gulya Tursumatova
Ноябрь,Обожаю эту песню, Арилена...Ана прекрасна ,и голос офигенный.. БРАВО 👏👏👏 я люблю тебя Масков 😀😁😂👍👍👍
Jan Su
Девушка красивая, песня супер а вот костюм ужасный. Кто их так одевает👎
Klajdi Murati music
Three albanians in that concert ..(Bebe Rexha , Dua Lipa ,Arilena Ara)..proud 👏
Leo Elira
I love albanian girls and russian girls
Lori Deda
bravooo \ndiva shqiptare...\nje unike....
Lus Jana
Krenar me Arilena Ara 👌🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Maloku Malo
arilina sensa parole \
Meridona Krasniqi
Nga te gjitha shqiptaret qe performuan ne kete festival , me se miri u paraqit Arilena Ara.Madje qe me fillim : me nje Pershendetje shqip. - Vetem se nuk eshte dashur fare ti kedoj ato kenget e huaja sepse ka mjaft keng te vetat qe i ka te bukra ,gjithsesi ishte nje remix i bukur \u003c3
Mikhail Munilkin
arilena ara eurovision 2018 albania
Mr.Ziwus
Отожгла на все 100%! Обалденное выступление! Браво!
NFD Neicheva
Великолепная С Шикарным Голосом!Она выступала недавно у нас в Одессе и взорвала всю Итаку своим выступлением ,адреналином ,энергией !!Просто крутая !!❤Bebe и Arilena были лучшими 😎
Or Lando
Nuk jam fan i Arilenes por ket radhe me le pa fjale bravoooo shum profesioniste dhe zeri llahtar bravooooooo
Peoneer Carrozzeria
Европа плюс вообще попутали все песни. Первая песня называлась не intro, вторая не im sorry (club mix), а последняя песня Nentori (Beverly Pills remix)
Rima Bel Mabrouk habibat indila
Vraiment ses une super chanteuse j'adooooooooooore💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓
Roman Ivanov
Красиво поёт молодец!! А толпа как дикари со смартфонами, хоть поддержали бы её криками и хлопками!! Нет же как бараны с телефонами
Ruslan Kasumov
Красотка!!!На албанском красивее песня!
Sabah Halilaj
Te lumte e ngrite fjalen shqipe ne mes te Moskes 💜💜💜💜
Stiven Petoshati
4:35 *Selena Gomez?*
Sweet
любой сможет петь под плюсом хорошо🤣🤣🤣🤣🤣🤪
T Gashi
Ishalla me shum dhe me shum suksese !! Proud to be albanian 🙇\u200d♀️👐
TICK161 RUS
какие же у неё аппетитные формы )))
Tomy Toci
te lumte ke kenduar si nje shqipe
White Angel
Omg i'm crying 😍😍😍\nShe's F L A W L E SS omg omg omg omg omg omg omg 😭😭
Ylli Raci
She's one of the best singer in the famous Albania.Greets from KOSOVO👐🏻🇦🇱🇽🇰
arta zeqiri
Arilena Ara -Nentori. The best song and best performance Bravo Arilena from swisszerland
dardano ilir
Ma mir po knon ti live se sa Dua e Beba
dritan feci
you are the best singer ever 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
enjoy. Mora
favolosa, 🌟🌟🌟🌟🌷🌷🌷🌷 Albanians girl.
fieri67
U r the best Albanian singer, Urime! Proud of you
greta leka
They were not fair with her, look how shitty the dancers look. For an amazing talent like her, she sings and is a beautiful girl
iluminati Iluminati
Tani,disa nga ju shizofrene,sharlatan,psikopat,embicile,cinike,parazite ...me nxoret nga takti;PJERDHUNI,nga ketu...pjerdhuni po ju them!...JU qe s'keni shije arti,muzike dhe spaktakli\ndhe \
iso Ibroximov
Агоооон
it's Besjani
Greetings from Kosova. We would like to see Era istrefi. U slay..
jesica junior
ta befte zoti hallall
jeta musliu
Nentori ma morri.....Arilena proud with you singing in albanian in Moscow .....je si zemer
kamciaa99
Can anyone tell me, why Albania has a lot of great singers like Arilena, Dua Lipa or Besa Kokedhima? Hello from Poloni!
loladze18
What a boring people in public!!! Such a great song
natalykvn
I was in Europa Plus Live in Moscow. Arilena's perfomance was so EPIC! She's cool! One of the best perfomance in that day!
rrezeart cota
Nentori ma mori Albania per sempre bravo Arilena ❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
salvatore simoncelli
she is amazing, and has a great voice..bravo Albania! must send her at Eurovision 2018, she's very strong.
serena xx
it was way better in albanian.
Арнур Тусупбаев
She is soo cuuuute
Вован Желулков
Красиво поёт. Молодец! Видно что старается))
Гульнур Жакипова
Почему казахстатан не приезжаеть город семей поклонники
Дмитрий Федоров
Честно, сколько смотрю и вечно удивляюсь. Капец... вроде всего лишь радиостанция, НО МАСШТАБЫ!!! БРАВО :)) Молодцы :)) И столько известных и хитовых исполнителей. Хотелось бы попасть на один из концертов.
Кэтрин Хавилова
Arilena Ara чупер концерт я когда слышу у меня мурашки по коже от песни обожаю.....
Лидия Семёнова
Голосистая красавица!!!! И слушать и смотреть приятно!!!
Н & В
Поёт шикарно! зажигает на все 100! Браво! И красотка такая, а фигурка! Ещё раз браво!
Римма Байрашева
Omg it's my lovely Arilena Ara .I love you Arilena Ara you beatiful , amazing ,wow you cool Albania's young girl
Роман Абрамович
Я там был, это было круто! Спасибо за красивую песню!
Сара Раян
такая молодец) толпа вялая, как дохлая собака. бесят эти мертвецы
Талай Джарменов
Шикарное выступление и голос просто бомба. А сама просто королева цены 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Татьяна Бурцева
Please, song in Albany language! The song is more beautiful in mother tongue.
Халилова Мадона
Обожаю эту песню она у меня на звонке 😍😎😘☺️
Элвира Тилекматова
Неперестаю ее слушать ты Просто супер 😘😘😘😘😘😘
Эрес Шожат
очень красивая песня
степа воркута
Кто свинину выпустил на публику , на заднем плане?