ARKA SOKAKLAR 233. BÖLÜM | FULL HD

Download videos:


Arka Sokaklar'ın bütün bölümlerini bu linkten izleyebilirsiniz: 233. Bölüm ÖzetiAli ve Pınar kimseye haber vermeden tango dersi alırlar. Dans yarışmasına katılacakları büyük gün gelir. Rıza bu haberi duyunca dalgasını geçer. Ali gün içinde Aylin ile sorgu odasında tango çalışır. Akşam ailecek yarışmanın yapılacağı yere giderler. Ali inanılmaz kötü dans etmektedir. Pınar, Ali’ye çok kızar. Rıza da laf söyleyince, Ali “çok biliyorsan kendin yap” der. Artık, Rıza ve Ayla dans pistindedir.Zuhal eşi Cem’den boşanmış, çocuğu Büşra ile yaşayan bir annedir. Gece uyanır ve Büşra’yı yatağında bulamaz. Banyodan su sesleri gelmektedir. Banyoya girdiğinde Büşra’nın cesedinin su dolu küvetin içinde yattığını görür ve sinir krizi geçirir. Otopsi raporunda çocuğun boğazı sıkılarak öldürüldüğü ortaya çıkar. Öncelikle bakıcıdan şüphelenilir ancak, kısa bir süre sonra bakıcının da cesedi bulunur. Büşra’nın babası Cem, gizli bir ruh hastasıdır. Ekip, Büşra’yı öldürenin peşine düşer.Müjgan bir tanıdığının düğününe gitmiştir. Melek’in de gece devriyesi vardır. Şirin’e bakmak Tunç’a kalır. Mesut, Tunç’u Şirin’e iyi bakması konusunda tembihlerde tembihler. Tunç bu durumdan sıkılır ve “alt tarafı çocuk bakacağım ne kadar zor olabilir ki?” der. Ancak, başına geleceklerden habersizdir.Arka Sokaklar yönetmenliğini Orhan Oğuz'un yaptığı, yapımcılığını Türker İnanoğlu'nun üstlendiği Kanal D'de yayınlanan efsane Türk yapımı polisiye televizyon dizisidir. Dizide İstanbul sokaklarında suçluların peşinde koşan bir ekibin sıra dışı maceraları ve aile yaşamları konu alınıyor. Ekip, görevleri sırasında değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere, meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren emniyet müdürü Rıza Baba olur.Dizinin senaryosunu Ahmet Yurdakul ve Ozan Yurdakul yazmıştır. Dizinin yapım şirketi Erler Film'dir. Dizinin müzikleri Murat Evgin tarafından yapılmıştır.Tags:
... Hüsnü Çoban Mesut Güneri Oya Okar Ozan Çobanoğlu Rıza Baba Rıza Soylu Selin Koçoğlu Zafer Ergin arka sokaklar erler film Özgür Ozan Şevket Çoruh


Ali Kemal
Yy
Araba Hastasi
baku den selam
Azerbaijan Baku
zelihadan zehlem gedir eeeeee
Azeri Games
salam 234 gelsin
Başkentli Ahmet Can Ankaralı
Ilk yorum 2 like
BreakBoost
56:23 kız çocuk gülüyor :D
Cihan Berkay
22:44 rıza babanın gözlerine bakın
Combine Soliders
bu meslekde yaşamakda ölmekde ekip işidir yaşamakda ölmekde moruq anladınmı ekibiz biz
Elman Ismayilov
5:31
Enes 1
59:12 Melek tokat atamiyor
FATMA KÜÇÜK
155 Polis. 112 acil \nEvet Bursaspor :)
Fatih Nom
Fark ettiyseniz 5:51 de çıkan kadın tek türküye dizisinde ki Şilan ve tekrardan fark ettiyseniz bu dizi de çoğunlukla tek türkiye oyuncuları konuk oyuncu oluyor
Gokberk Tanın
Güzel bölüm oldu harika
Harun Berk Üstün
4:13 - 4:15 arası Rıza Baba (Zafer Ergin) iyi laf sokuyor Lale Aliye yani (Alp Korkmaz)
Havva Krgz
Ya cok bekliyorum yeni bolumlerini lutfen sık sık atmaya ozen goaterin
Hhahsh Ajaj
Vallahi.melwkle.birde.seyhandan.baskasi.yakismiyo.mesuta
Komut Berk'te
adamsın ama niye eski bölümleri atıyorsun cevap\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\ncevap
Mesude Eliyeva
😍
Murat Güneri
Helal olsun ÇOBANNNNNNN
Nisa
29:40 aysel \n31:38 Ayfer
Oruc Hesenov
Tez gelsin
Pisa ; leo
eline saglık466 gelsin \n.d
Rasim Qedirov
234 bolum gelsin
Raskoln
Şu dizide bir bölümde bile arabanın kurşun hasarı aldığını görmedim
TAPDIQ MEMMEDOV
m
Tuğba Bakacak
1:16:10 da altta çalan şarkı nedir bilen var mı?
Umud Ismayilov
ij
Uçan Panda
27:22 ne çıkcak civcivmi =)
arkasokaklarfantv
235. Bölüm inşallah kesintisiz yüklenir.
gizli genç
234 gelsinnnn lleeeee
olcay işbilir
bir kere de şu bölümleri adam gibi yayımlasalar ya ... Ama olmaz tabii illa küfür yiyecekler sonra .. Alışmış kudurmuştan beterdir derler ya... amk piçleri.
sarp içerde
Murat aysele ayfer dedi arkadaş bu nasıl bi acemilik 😂😂😂😂
sevda sevgi
ya şu zeynebin pantolonuna hastayımmm ❤️😍😍😘😘😘😘🇹🇷
ÖmeR CaN
Yahu altınları daha evi aramadan buzdolabının deepfreze nde buldular normal birşeymi yoksa izleyiciyle daşdaş mı geçiyorlar.
Рашад Гусейнов
Neden 233 den sonra gostarmir