Lenna - Keeruta (Audio) ft. Nublu

Lenna feat. nublu "Keeruta" (P) & (C) 2018 Made In BalticsTags:
Estonian female artist Lenna Lenna Kuurmaa Nublu Rapunzel Vanilla Ninja Vuosaari estonian rap artist nublu räppa... virolainen laulaja virolaisräppäri


1000 subs with no videos
Lenna \
AZy q
Kui palju nublule maksti??
Abcde Abcde
Inimesed vinguvad, et kehv lugu, sest nublul oli aint 1 verse kulla inimesed see Lenna laul ja Nublu ft.
Addicted to Music
kõva live dj oli lit
Adrian Krukovski
nublu peaks üksinda sellega tegelema.
Agnes Mõttus
Lenna tahab feimi? 🤔
Aivar Uueda
Kui kellegi aju ei pea mõtteļõnga kinni siis on kurb seda tõdeda!!!
Aron YAAH
Lenna on selline niiöelda lofi ( see on siin minupoolne arvamus, mitte universaalne tõde) . Kui nublu hakkas räppima, päästis see peaaegu laulu ära. Sõnad, Lenna omad kordusid pluss seal polnud riime. Nublu sõnadest, läksid riimi, ei kordunud. Teile kindlasti tundub, et panen Lennale heiti (teen mainet alla) kuid ei. Sellega peaks Eesti räpi poeg ise tegelema ( eesti räpi isa on muidugi genka ja ema Hoax... Minumeelest, oleks võinud taustal käia mingi liikumine, mitte lihtsslt screenshot netist v6etud. Viimane pala ( nublu osa ) meeldis minule rohkem kui Lenns osa. Kuigi lennal pole ka pahad laulud.
Artur Haus
Lenna see laul pole lenna ja nublu see oli pigem lenna ja **** lenna.. (WTF)
Assu
See Lenna osa oli küll väga \
BEPIS!
omfg se parem kui õõlaps ju!\n\n\n\n\nära pahanda, õõlaps on sitaks hea! aga ma just sain aru et see on sitaks palju parem!
Boi Wezzzm
Lenna mul on sulle kysimus kui sa seda lugu koos Nubluga 🙏 tegid kas sa nagid ta nägud?
Bossy M
Nublu tee üksinda lugusid. Tehes teistega pole see feeling sama mida sa üksi suudad tekitada.
Ege
No esimese korraga kohe kruvis😍
Egert Lättekivi
Mõnusa rütmiga
Eliis- Marie
algul mulle see ei meeldinud... Aga kui kuulasin huvi parast seda paari paeva parast sai sellest mu lemmik laul!💜
ExEr Artist
tubli töö Lenna ja Nublu
HDM HELARI
Wtf. Nublu on Lennal vist hea töö ära teinud😂 Üle 108. Tuh vaatamist ja 1.5 tuh meeldimist. Vaid kolme päevaga. Tavaliselt pole Lennal kohe nii olnud.😉
Hannes Salupere
Türa Lenna kontrolli kellega sa koos tööd teed!
Heiko Laane
Spotifys plegi?
Henri Kikerpill
Lenna kõlab väga seks!
Henry Piiskop
Ei mõista seda kriitikat, mulle läheb täiega peale (y)
Hert Niks
Üsna unine... Nublu pärast kuulan ainult. :D
Hr Vunts
Lit af🔥
Hunt
ei tea ühtegi eestlast kes VEVOs\nLõpuks olen kellegi leidnud
Illimar Kärner
Üks andekamaid tänapäeva produktsioone Eesti muusikas! 5+
Imre Kõuts
Kes on teksti autor, peale Debora Vaarandi, kelle Saaremaa Valsi teksti on kasutatud.
Ivar Feldmann
Ei saa aru milles selle mõmina niblu fenomen on.
Janek Grigorjev
Väga okei lugu on.
Jüri Kasearu
Imal pask
K. Kruusa
Nublu käis lennast üle v ?
KaitFilm 99
VÄGA SITT
Keiu Vlogid
väga meediv laul
Kert Mölder
väga hea
KlaasKuul x
Make it bass boost
LENZY
Nublu päris nimi on Gregor Kaur, ilmanaljata. Isegi ta IGst on see aru saada
LISETTE VLOG
Lahe sest nublu ja lenna hääl sobib täiega kokku
Liis-Marii Reiväli
KÕIGE PAREM LAUL ILUS HÄÄL
Linda Marii
nublu osa oli hea aint
Linion
Hakkasin keerlema :)
Love Musics
2:07 Nublu osa
Lucas exequiel ROMERO
xddd para algun hispano la letra.\nLenna]\nSonríes y dices, todo es como debería.\nPero tu solo tienes miedo\nDices que tengo lo más importante que hacer.\nSi repasas todo lo que es bueno para nosotros.\nMe perforaste los hombros como un erizo defectuoso.\nPero tú mismo decidiste estar aquí.\nMi historia es tuya\nLas orejas como un parabrisas\nMe pregunto por qué sigo aquí.\n\nGira el giro del cuello de la luminaria.\nSi no encuentras chispas en mis ojos.\nTus oídos no tienen que ser indoloros.\nLa verdad no se pregunta mucho.\n\nCuando escribes, todos los corazones del mundo te\nMe envias un mensaje\nMe invadiste dejame adivinar\nQue soy la mejor chica de la capital.\nPero las pérdidas son nuevamente desde el horizonte como el sol.\n¿Qué tipo de oscuridad me llegaste?\nCon una advertencia, digo que esta es la última línea.\nSi te preguntas por qué no estoy aquí.\n\n[Lenna, Nublu]\nGire el giro de la linalak hacia el cuello (A, déjeme girar otra vez, déjeme torcerlo todavía).\nSi no me ves chispas en mis ojos (A, déjame torcer de nuevo, déjame torcerlo todavía)\nNo tienes que ser lastimado con honestidad (déjame torcer de nuevo, déjame torcerlo todavía)\nLa verdad no se pregunta mucho.\n\n[Nublu]\nVi a mis polluelos en el verano\nEl patio tatúo mi nombre en mis costillas.\nUno lo hizo, él hizo henna.\nMi corazón se rompió, luego vino Lenna\nDije un poco de azúcar, sé que puedes cantar\nTienes casi treinta cantantes\nY la cuadragésima quinta dama conocida en Estonia.\nNo leo a los bloggers porque fui excluido por la lectura.\nDejé las gafas en casa, solo me gusta pasar el rato\nPorque a los jugadores les gusta jugar\nMi cara se encendió y mi corazón comenzó a golpear.\nIremos a Minecraft a comer.\nY todo este mensajero me dejará en paz.\nEres mía, pero lo estamos haciendo a la mitad.\nMe dijiste una polla, pero el nombre no rompe al hombre.\nTengo muchos rayos en el fuego, porque me dijeron que hay varios\n\n[Lenna, Nublu]\nNo retuerza el linalakk neii (A, déjame girar nuevamente, déjame torcerlo todavía)\nSi no me ves chispas en mis ojos (A, déjame torcer de nuevo, déjame torcerlo todavía)\nNo tienes que ser lastimado con honestidad (déjame torcer de nuevo, déjame torcerlo todavía)\nLa verdad no es muy solicitada (una verdad no es gratis)\nMostrar arte
Maikel Võsu
Üli lamp laul millega nublu on kaasa löönud..
Mannu Leenu
Väike Hack kui tahate kohe Nublut kuulda: kerige esimese voldini mis seal taustal on (v midagi) ja täpselt selle voldi kohal hakkab Nublu laulma. Muidu väga väga hea laul!
Martin Assin
Hea 👊
Merilyn Kibus
Mulle meeldib 🎶
Minute Krolli
Kõva värk ikka
Miss MSP
Kui Nublu laulma hakkas läks muusika palju paremaks.
Mr Eurovision Australia
Cool song! Nice match of all the elements.
MrLEGER
Teeks nüüd nii, et cutiks Lenna osa välja ja jätaks nublu sisse! OK?
NOOR PØRGAND
Suht sitt kui aus olla
Nikita Meier
Jõle hea ikka
Nymph
Mitte ühtegi halba sõna Lenna pihta aga laul läks alles siis heaks kui Nublu häält tegi.
OHJA
1.25x tra siis kannatab
PERRY COMM
Esimest ja viimast korda kuulasin.
Pets 2006
Kui Nublu oleks terve laulu laulnud oleks veits parem ,aga muidu hea
Priidik
Mida rohkem kuulata seda paremaks läheb
Raimond Raave
Jee hea flow ja biit damn it 😀😀😀
Raismikuoja OÜ
Kes on nublu
Ranxz
nublu kahjuks ainuke hea osa
Rauno Valamaa
Pigem Lenna teeb sellest laulust kulla kuid Nublu on graveering
Respekter/ee
Väga mõnus kuulamine!
Rich Lawey
It's fap party again
Rico GT
Suht hea👌🏻 aga kirjutada ei oska
Rihhard Poltan
Nii lahe
Roger Temple
\
Sandra Roosimägi
Täitsa hea laul on see ju. Mulle igatahes meeldib. Tubli Lenna ja Nublu
Sarapik 18
Ma pole lenna fänn ega midagi aga see collab nubluga on nii hea lis, appi!
Sigrid Marlin
Loodetavasti Nublust Fernandot ei tehta ja see ei kordu. Eks iga uus artist peab mingi ämbri tegema. Lennalikult igav laul. Pidid sa siis selle just 45-st valima?
Sinuta 66
https://www.youtube.com/add_contact?c=8P7S0YXRsJy8L8ESWd2bciL-15V6jQ
Stade
disliked
TELK
Superb
Taavet Teekel
aii nublu hittis ikka täiega 2:25
Tenderly
Keeruta – Lenna\nLyrics, Letra:\n[Verse 1: Lenna]:\nSa naeratad ja ütled, kõik on nii nagu peab\nKuid üksinda valutad pead\nSa ütled, et mind kõige-kõige tähtsamaks pead\nKui üle sõidad kõigest, mis meil on hea\nSa torgid minu süles nagu eksinud siil\nKuid ise otsustanud olla sa siin\nMu jutt on sinu\nKõrvadele kui tuuleiil\nKüsin endalt, miks veel olen siin\n[Chorus: Lenna]:\nKeeruta keeruta linalakk neidu\nKui silmis sul sädemeid mulle ei leidu\nSu ausus ei peagi olema valutu\nTõde pole palju palutud\n[Verse 2: Lenna]:\nKui kirjutad, siis kõik maailma südamed sa\nSaadad mulle sõnumiga\nSa tungid minu pähe, lased mul arvata\nEt olen parim tüdruk pealinna peal\nKuid kaod siis jälle silmapiirilt kui päiksekiir\nMis pimedusest pimedusse mind viis\nSu hoiatuseks ütlen siin on viimane piir\nKui küsid endalt, et miks mind pole siin\n[Chorus: Lenna, Nublu]:\nKeeruta keeruta linalakk neidu (A las ma keerutan veel, a las ma keerutan veel)\nKui silmis sul sädemeid mulle ei leidu (A las ma keerutan veel, a las ma keerutan veel)\nSu ausus ei peagi olema valutu (A las ma keerutan veel, a las ma keerutan veel)\nTõde pole palju palutud\n[Verse 3: Nublu]:\nMa terve suve silma tegin tibidele\nÕu tätoveeri minu nimi oma ribidele\nÜks tegigi, ta tegi henna\nMu süda purunes, siis tuli Lenna\nMa ütlesin terve suhkrutükk, ma tean, et sa oskad laulda\nSa oled minul umbes täpselt kolmekümnes laulja\nJa neljakümne viies neiu, kes on Eestis tuntud\nBloggereid ei loe, sest mul läks lugemine untsu\nPrillid jätsin koju, mulle meeldib lihtsalt hängida\nSest mängumeestele meeldib lihtsalt mängida\nMuie tuli näole ja süda hakkas lööma\nOu musi lähme maikrahvti sööma\nJa kõik see mesijutt jäta minu hooleks\nSina oled minu, aga arve teeme pooleks\nSa ütlesid mulle jobu, aga nimi meest ei riku\nMul on mitu raudu tules, sest ma ütlesin mind on mitu\n[Chorus: Lenna, Nublu]:\nÄra keeruta keeruta linalakk neidu (A las ma keerutan veel, a las ma keerutan veel)\nKui silmis sul sädemeid mulle ei leidu (A las ma keerutan veel, a las ma keerutan veel)\nSu ausus ei peagi olema valutu (A las ma keerutan veel, a las ma keerutan veel)\nTõde pole palju palutud (a tõde pole tasuta)
TheScreamingTampon
täis pask :D
Timo Jeeger
Kuula seda lugu korra veel ja saad aru kui hea point siin on!🔥
Tofu
Kommentaaridest selgub, et Eesti inimesed ikka tohutult lollid kui fännavad kedagi. Kas see Nublu laul? Noup, see on Lenna laul ja Nublu poolt feat ja teeb korra ühe verse-i, aga te kõik arvate ja heidite Nublut, et miks ta üksi ei tee. Wtf, get your shit together. Hea lugu Lenna ja hea partneri valisid :)))
Tundmatu Olen
super lugu jah aga suht vähe võitu nublu räpib seal :(
Vanilla Ninja Poland
Perfectly\n👌
Winter Domino
Ei Lenna laulab küll hästi, kuid WHY Nublu nii vähe häält kulutada sai
cal
küte
inseiin
Ilmselt ainuke kuulatav lugu kus nublu kaasa teeb üldse...
kati tomson
Parim😍
kingpoool
Ohoh o.0
kristjan seeme
se on nii hea ja armas❤️
lps kiisuke
Lenna mu kauge sugulane
makuba22
Kõik ühinenud targutajad siin, et lugu pole ikka päris see, mis peab ja Nublu tehku üksi jne. Koerad hauguvad, aga karavan sõidab ikka edasi. Varsti on miljon vaatamist jälle täis ja võitjad on Nublu ja Lenna.
misvahidd television
Saaks paremini kui lenna oma h22lde rohkem emotsiooni paneks!
mustronk2
See lugu on nii basic ja tüüpiline eesti popp, isegi Nublu ei päästnud seda ära. Uni tuleb peale, see on kogu reaktsioon.
olgatribs
vauuu....ihukarvad on püsti....väga ilus mõte...lenna ikka ja alti ülihea!
pax72
uus trend meeste seas - bitchi panemine. või siis mitte niiväga uus. nagu ribidelt näha siis toimib laitmatult
quinxxx
Idk kuidas teistega asi kuid mulle meeldis Lenna osa rohkem :)))
rasmus võsu
Nublu võiks rohkem laulda ta on ikkagi jumal
romet purgas
Nublu võtta kokku end tee seda millega alustasid see sobis rohkem sulle :D
röstitud eggs
Lenna]\nSa naeratad ja ütled, kõik on nii nagu peab\nKuid üksinda valutad pead\nSa ütled, et mind kõige-kõige tähtsamaks pead\nKui üle sõidad kõigest, mis meil on hea\nSa torgid minu süles nagu eksinud siil\nKuid ise otsustanud olla sa siin\nMu jutt on sinu\nKõrvadele kui tuuleiil\nKüsin endalt, miks veel olen siin\n\nKeeruta keeruta linalakk neidu\nKui silmis sul sädemeid mulle ei leidu\nSu ausus ei peagi olema valutu\nTõde pole palju palutud\n\nKui kirjutad, siis kõik maailma südamed sa\nSaadad mulle sõnumiga\nSa tungid minu pähe, lased mul arvata\nEt olen parim tüdruk pealinna peal\nKuid kaod siis jälle silmapiirilt kui päiksekiir\nMis pimedusest pimedusse mind viis\nSu hoiatuseks ütlen siin on viimane piir\nKui küsid endalt, et miks mind pole siin\n\n[Lenna, Nublu]\nKeeruta keeruta linalakk neidu (A las ma keerutan veel, a las ma keerutan veel)\nKui silmis sul sädemeid mulle ei leidu (A las ma keerutan veel, a las ma keerutan veel)\nSu ausus ei peagi olema valutu (A las ma keerutan veel, a las ma keerutan veel)\nTõde pole palju palutud\n\n[Nublu]\nMa terve suve silma tegin tibidele\nÕu tätoveeri minu nimi oma ribidele\nÜks tegigi, ta tegi henna\nMu süda purunes, siis tuli Lenna\nMa ütlesin terve suhkrutükk, ma tean, et sa oskad laulda\nSa oled minul umbes täpselt kolmekümnes laulja\nJa neljakümne viies neiu, kes on Eestis tuntud\nBloggereid ei loe, sest mul läks lugemine untsu\nPrillid jätsin koju, mulle meeldib lihtsalt hängida\nSest mängumeestele meeldib lihtsalt mängida\nMuie tuli näole ja süda hakkas lööma\nOu musi lähme minecrafti sööma\nJa kõik see mesijutt jäta minu hooleks\nSina oled minu, aga arve teeme pooleks\nSa ütlesid mulle jobu, aga nimi meest ei riku\nMul on mitu raudu tules, sest ma ütlesin mind on mitu\n\n[Lenna, Nublu]\nÄra keeruta keeruta linalakk neidu (A las ma keerutan veel, a las ma keerutan veel)\nKui silmis sul sädemeid mulle ei leidu (A las ma keerutan veel, a las ma keerutan veel)\nSu ausus ei peagi olema valutu (A las ma keerutan veel, a las ma keerutan veel)\nTõde pole palju palutud (a tõde pole tasuta)
sirli saaremae
nice boy
ulme mees
Milla0l tuleb välja video nublu ja giizi